تایگر هندی، ابرقهرمان تازه سینما

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، به این ترتیب، تایگر شروف تازه وارد در سال ۲۰۱۶ دو فیلم سینمایی روی پرده سینماهای کشور خود خواهد داشت.

«یک جات پرنده» مثل مجموعه فیلم اکشن «کریش» هریتیک روشن، حال و هوایی ابرقهرمانانه و کمیک استریپی دارد و تایگر شروف در آن، در قالب یک ابرقهرمان ظاهر می‌ شود.

کاراکتر او که در کنار مادرش زندگی می‌ کند، مجبور به مقابله با مرد نیرومندی می‌ شود که قصد نابودی شهر محل زندگی این ابرقهرمان را دارد.

آمریتا سینگ بازیگر مطرح دهه هشتاد میلادی، نقش مادر تایگر را در فیلم دارد. ناتان جونز قهرمان جهانی کشتی که اهل استرالیا است، کاراکتر منفی داستان است.

او و تایگر شروف (که در رشته هنرهای رزمی تخصص دارد) برای صحنه ‌های اکشن و مبارزه فیلم، حاضر به به کار گیری بدل کار و جلوه ‌های ویژه نشدند.

رمو دسوزا «یک جات پرنده» را براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی کرده است. فیلم در اولین روزهای فصل پائیز به روی پرده سینماهای هند می‌ رود.

تایگر شروف ۲۶ ساله، هفته قبل درام اکشن و پلیسی «باقی/ شورشی» را به روی پرده سینماها فرستاد. این فیلم در هفته اول نمایش، با فروش بالای خود تبدیل به کاری پرفروش شد.

بعد از «هیروپانتی/ قهرمان بازی» که سال ۲۰۱۵ با موفقیت اکران عمومی شد، این فیلم دومین کار سینمایی این بازیگر به حساب می‌ آید.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 8:04 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.