تایید نتیجه انتخابات ۴ حوزه‌ دیگر | آرای ماکو بازشماری می‌‌شود

تایید نتیجه انتخابات ۴ حوزه‌ دیگر | آرای ماکو بازشماری می‌‌شود

تایید نتیجه انتخابات ۴ حوزه‌ دیگر | آرای ماکو بازشماری می‌‌شود

ایران > سیاست داخلی – همشهری آنلاین:
عضو حقوقدان شورای نگهبان بیان کرد:‌ نتیجه انتخابات ۴ حوزه از ۵ حوزه انتخابیه باقیمانده، تایید شده است و صندوق‌‌های حوزه ماکو نیز بازشماری خواهد شد.

نجات‌الله ابراهیمیان در بیان کرد‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سئوال که تاکنون صحت انتخابات ۲۰۲ حوزه از ۲۰۷ حوزه انتخابیه اعلام شده، آیا وضعیت ۵ حوزه باقیمانده مشخص شد؟ بیان نمود: نتیجه‌ انتخابات ۴ حوزه انتخابیه دیگر تایید شده است.

وی خاطرنشان نمود: در حوزه ماکو نیز قرار شد تمام صندوق‌‌ها بازشماری شود و به‌زودی نتیجه اعلام می‌‌شود.

ابراهیمیان بیان کرد: اسامی چهار حوزه انتخابیه که مورد تایید قرار گرفت، بویراحمد و دنا – دهلران، دره‌شهر و آبدانان – پاکدشت – کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب است که در قلعه گنج و رودبار به دلیل عدم رعایت قانون، آرا باطل شد، اما در مجموع ترتیب منتخبان تغییری به‌وجود نیامد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۸ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.