تبادل موفق ۱۱۸ میلیون SMS در نخستین روز سال ۸۶

مشترکان شبکه‌ی تلفن همراه دولتی کشور در نخستین روز سال نو حدود ۱۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار پیام کوتاه (SMS) ارسال کردند.


داوود زارعیان – مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران – در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: این میزان پیام کوتاه از عصر روز ۲۹ اسفندماه ۸۵ تا عصر روز اول فروردین‌ماه ارسال شده است؛ همچنین از میان تمام پیام‌های ارسالی در این روز ۸۰ درصد با موفقیت مبادله شده‌اند.


وی علت این مساله را همکاری مشترکان در توزیع ارسال پیام‌های کوتاه خود و افزایش ظرفیت شبکه با اضافه شدن سه مرکز جدید دانست و گفت: بیشترین رکورد ارسال SMS رقم ۷۲ میلیون بود که به روز عید غدیر امسال اختصاص داشت.


به گزارش ایسنا وحید صدوقی – مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار – در آخرین نشست خبری خود در سال گذشته پیش‌بینی کرد که رکورد ارسال SMS در نوروز امسال و با تبادل حدود ۱۰۰ میلیون پیام کوتاه تلفن همراه شکسته شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۰۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.