تبلیغ کالا یا تبلیغ تیم ملی در«وقت مسابقه»؟!

«وقت مسابقه» در شبکه سه سیما پیش از شروع سال نو به منظور جذب حمایت‌های مالی صاحبان کالا و خدمات با هدف تقویت موقعیت تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی به تبلیغ نام و محصولات آن‌ها پرداخت.مسوول تبلیغات درون برنامه‌ای سازمان صدا و سیما دراین باره گفت: با مسوولان فدراسیون فوتبال درباره‌ی تبلیغات برنامه‌ی«وقت مسابقه» هماهنگی نکردیم، چون این تبلیغ به سازمان مربوط است و از طریق آن انجام می‌شود.ناصر ابوابی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، افزود: بر اساس قانون بازرگانی این سازمان، برای هر تبلیغی که بار مالی داشته باشد از شرکت یا سازمان مذکور ضمانت گرفته می‌شود تا آگهی آن پخش شود. ولی چون بخش تبلیغات درون برنامه‌ای، متعلق به سازمان صدا و سیما است، از ما تضمین نگرفته‌اند. با این وجود اگر پولی جمع شود، حساب و کتاب آن معلوم است. چون روی یک جدول کامپیوتری که به نمایش درمی‌آید، رقم‌های دریافت شده نقش می‌بندد و در پایان مسابقات تیم در جام‌جهانی تقدیم آن می‌شود.وی درباره‌ی حامیان مالی «وقت مسابقه» اظهار کرد: اکنون تنها چند شرکت از برنامه تبلیغ می‌شوند ولی در حال مذاکره و انعقاد قرارداد با نهادهای دیگری هستیم.ابوابی در ادامه با بیان این که هدف این طرح که « یار دوازدهم » نام دارد، حمایت از تیم ملی فوتبال است، خاطرنشان کرد: تقویت انگیزه‌ی این تیم برای شرکت در جام جهانی از اهداف این برنامه است. دراین جهت ۵۰ درصد از مبالغ دریافت شده برای حمایت ازتیم ملی فوتبال اختصاص می‌یابد.به گفته ی وی به هر یک از ۱۰ زننده گل و ۱۰ دهنده‌ی پاس گل در جام‌جهانی فوتبال نیم درصد تعلق می گیرد. این رقم به ۵۰ زننده‌ی ۵ ضربه‌ی نهایی منجر به گل به ۴ دهم درصد کاهش می‌یابد.مسوول تبلیغات درون برنامه‌ای صدا و سیما درباره‌ی جوایز اختصاص یافته به بازیکنان هر پست گفت:‌در صورتی که تیم ملی موفق به بردن بازی در مسابقات جام‌جهانی شود ۲۱ درصد به خطوط دفاع، میانی و حمله تعلق می‌گیرد و در صورت تساوی، این رقم به ۱۲ درصد کاهش می‌یابد.به گفته ی ابوابی در صورت برد به هر یک ازسه مربی ۶ درصد تعلق می‌یابد. ولی اگر تیم ملی مساوی کند، برای هر کدام از مربیان ۳ درصد در نظر گرفته شده است.مسوول تبلیغات درون برنامه‌ای با بیان این که در صورتی که تیم ملی به مرحله‌ی بعد نیز راه یابد رقمی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: به تیم، ۲۵ درصد و به مربیان ۶ درصد تعلق می‌گیرد.ابوابی در پایان تاکید کرد: در صورتی که هیچ کدام از پیش‌بینی‌های فوق محقق نشود و یا تنها بخشی از آن عملی شود، مابقی مبلغ در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می‌گیرد تا در جهت ارتقای این ورزش در مناطق محروم صرف شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۰۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.