تجدید چاپ تصاویر موهن در یک نشریه آمریکایی

با وجود اعتراضات گسترده مسلمانان به اهانت نشریات غربی به پیامبر اسلام(ص) و اجبار برخی از آنها به عذرخواهی، یک نشریه آمریکایی در اقدامی اهانت‌آمیز بار دیگر این تصاویر موهن را منتشر کرد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس» از گلن‌الین در ایلینوی آمریکا، یک هفته نامه دانشجویی در منطقه شیکاگو، امروز مجموعه‌ای از تصاویر موهن به پیامبر اسلام(ص) را که خشم و اعتراض مسلمانان در سراسر جهان را برانگیخت، تجدید چاپ کرد.

نشریه «کوریر» در دانشگاه «دوپیج» شیکاگو، در کنار انتشار این تصاویر، مقاله‌ای را درباره دلایل انتشار آنها چاپ کرده و در آن مدعی شده است این تصاویر با هدف پوشش نشستی در حومه‌های شیکاگو با موضوع همین تصاویر، منتشر شده‌اند.

سردبیر این نشریه در توجیه اقدام اهانت‌آمیز خود آورده است: «هدف ما از انتشار این تصاویر برانگیختن خشم یا جنجال‌سازی نیست، بلکه هدف پوشش یک خبر و امکان بحث آزاد در این دانشکده است».

چاپ این تصاویر در نشریات دانمارکی و سپس در چند نشریه غربی دیگر، باعث اعتراض و خشم مسلمانان و نیز بسته شدن سفارت چند کشور غربی در کشورهای اسلامی شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 56
  • ۱۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.