تساوی استقلال و سپاهان | استقلال به رده دوم رفت

تساوی استقلال و سپاهان | استقلال به رده دوم رفت

تساوی استقلال و سپاهان | استقلال به رده دوم رفت

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
دیدار دو تیم استقلال و سپاهان از هفته بیست و پنجم رقابت ‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این تساوی استقلال ۴۶ امتیازی شد و به دلیل تفاضل بهتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم جدول جای گرفت.در این دیدار استقلال بازی خوبی را در کل ارائه نکرد و تیم سپاهان به مراتب موقعیت‌‌های بهتری در این بازی به دست آورد.

  • گزارش نیمه اول:

در نیمه اول این دیدار استقلالی‌‌ها مالکیت توپ را بیش‌تر در اختیار داشتند اما اشتباهات فردی بازیکنان این تیم قابل توجه بود و مشخصا تیم سپاهان با برنامه‌تر کار کرد.

در ابتدای این نیمه بازی نسبتا برابر از سوی دو تیم ارائه شد و هردو تیم جانب احتیاط را رعایت می‌‌کردند تا اینکه با اشتباه عجیب عمران‌زاده در آفسایدگیری، این تیم سپاهان بود که می‌ توانست به گل برسد. در دقیقه ۱۲ بازی اشتباه عمران زاده در آفسایدگیری باعث شد تا فاضلی با نفوذ از کناره‌‌ها فرصت خوبی را برای سپاهان ایجاد کند و پاس افقی او به خلعتبری می‌‌توانست با گل همراه شود اما در آخرین لحظه هرائر مگویان با نوک پا توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه بازی استقلال کمی بر بازی مسلط شد و اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود این تیم در دقیقه ۱۷ می‌‌توانست آن‌ها را به گل برساند اما ضربه امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه سپاهان راهی اوت شد.

در دقیقه ۲۸ این دیدار این بار اشتباه امید ابراهیمی فرصت خوبی برای سپاهانی‌‌ها ایجاد کرد اما ضربه کم جان محمدرضا خلعتبری از پشت محوطه جریمه استقلال راهی اوت شد. این بازیکن در دقیقه ۳۶ هم فرصت گلزنی داشت اما شوت او که از داخل محوطه جریمه استقلال صورت گرفت با اختلافی اندک راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۸ این بازی استقلال فرصت نسبتا خوبی برای گلزنی به دست آورد. شوت یعقوب کریمی از پشت محوطه جریمه سپاهان را رحمان احمدی در دو مرحله در آغوش گرفت.

در ادامه این دیدار حملات دو تیم بی نتیجه ماند تا نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

  • گزارش نیمه دوم:

با آغاز نیمه دوم سپاهان بازی بهتری را ارائه داد و در دقیقه ۵۳ می‌ توانست به گل برسد. شوت حسین فاضلی از پشت محوطه جریمه استقلال را رحمتی با جاگیری مناسب در آغوش گرفت. تنها سه دقیقه بعد بود که پریرا با نفوذ به خط دفاعی استقلال که پر اشتباه نشان می‌‌داد صاحب موقعیت گلزنی شد اما شوت او با اختلافی ناچیز راهی اوت شد تا بازی همچنان بدون گل مساوی باقی بماند.

در ادامه و در دقیقه ۶۲ بازی ارسال یک ضربه ایستگاهی روی سر میثم مجیدی می‌‌توانست با گل همراه شود اما ضربه سر او با اختلافی اندک راهی اوت شد.

در ادامه در دقیقه ۶۷ بازی پریرا بازهم می‌‌توانست دروازه استقلال را باز کند اما شوت او را یکی از مدافعان استقلال به کرنر فرستاد تا این فرصت جدی هم از دروازه استقلال دور شود.

در اواسط نیمه دوم این دیدار ضریب پاس‌‌های اشتباه آبی ‌های پایتخت بسیار بالا بود و همین مسئله فرصتهای خوبی را برای تیم سپاهان ایجاد می‌ کرد اما کم دقتی شاگردان استیماچ در زدن ضربه نهایی دست آن‌ها را از گل دور نگه داشت.

در دقیقه ۷۸ این دیدار اشتباه عجیب نورافکن بازیکن جوان استقلال فرصت خوبی را برای سپاهانی‌‌ها ایجاد کرد و در نهایت شوت رسول نویدکیا به شکلی خطرناک از کنار دروازه آبی‌‌های پایتخت راهی اوت شد. با این حال دو دقیقه بعد استقلال می‌ توانست در یک ضد حمله دروازه سپاهان را باز کند. ارسال دیدنی برهانی برای شهباززاده با ضربه سر او همراه شد اما رحمان احمدی با واکنش فوق العاده مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.

در ادامه این دیدار تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی حاصل بود تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

  • ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی (امید نورافکن ۷۵)، امید ابراهیمی، جابر انصاری (مهدی مومنی ۸۳)، عادل شیحی، یعقوب کریمی (آرش برهانی ۵۵) و سجاد شهباززاده.
  • ترکیب سپاهان: رحمان احمدی، عبدالله کرمی، لئوناردو پادوانی، محمد روشندل، سعید قائدی‌فر(حبیب گردانی۴۶)، حسین فاضلی، فوضیل موسایف، علی کریمی، میلاد سرلک، محمدرضا خلعتبری (امین منوچهری ۸۷) و لوسیانو پریرا (رسول نویدکیا ۷۴).

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 6
  • ۲۲ فرو ۹۵
  • دسته‌بندی نشده
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.