تساوی عجیب الغرافه در شب گلزنی شجاعی

تساوی عجیب الغرافه در شب گلزنی شجاعی

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ ستارگان قطر امروز شنبه تیم الغرافه به مصاف تیم ام صلال رفت که این بازی با نتیجه تساوی ۴ بر ۴ به اتمام رسید. مسعود شجاعی هافبک ایرانی تیم الغرافه در ترکیب اصلی این تیم حضور داشت و برای الغرافه گلزنی کرد.

ابتدا تیم ام صلال دو گل از الغرافه پیش افتاد. در دقیقه ۴۴ ثامر جمال یکی از گلهای الغرافه را جبران کرد تا بازی در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر یک تمام شود. در نیمه دوم اما گلهای زیادی رد و بدل شد.

ام صلال مجددا در دقیقه ۵۰ گلزنی کرد تا اختلاف دوباره به دو گل برسد. مسعود شجاعی چهار دقیقه بعد گل دوم الغرافه را به ثمر رساند. نمث هم در دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و کار را به تساوی کشاند اما این پایان کار نبود و الغرافه در دقیقه ۷۸ هم توسط فلادیمیر گل چهارم را به ثمر رساند تا نتیجه مسابقه ۴ بر ۳ شود.

یاران شجاعی که در آستانه پیروزی قرار داشتند، مجددا برد را در شب اشتباهات پر شمار مدافعان خود از دست دادند و در دقیقه ۸۲ گل مساوی را دریافت کردند تا در نهایت بازی با نتیجه ۴ بر ۴ خاتمه یابد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 9:52 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.