تشکر نمایندگان مجلس از رهبر معظم انقلاب؛ خود را تابع ولایت می‌‌دانیم

تشکر نمایندگان مجلس از رهبر معظم انقلاب؛ خود را تابع ولایت می‌‌دانیم

تشکر نمایندگان مجلس از رهبر معظم انقلاب؛ خود را تابع ولایت می‌‌دانیم

ایران > قوای سه‌گانه – همشهری آنلانی:
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از رهبر معظم انقلاب به این دلیل که سالیانه نمایندگان را به حضور می‌‌پذیرند تشکر و تأکید کردند که طبق اعتقاد قلبی و مبتنی بر قانون، خود را تابع نایب امام زمان ( عج) می‌‌دانند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایرنا، غلامرضا کاتب در جلسه علنی سه ‌شنبه (۱۸ خراداد)  مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس خطاب به رهبر انقلاب را قرائت نمود.

در این بیانیه آمده است:‌

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای.

از اینکه حضرتعالی به نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی، رهنمودهای گران سنگ و ارزشمندی ارائه فرمودید، سپاسگزاریم. مطالب منسجم و متقن حضرتعالی، تذکرات اخلاقی به نمایندگان و تأکید به جایگاه مجلس و حفظ و اقتدار نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی موجب تلاش حداکثری نمایندگان برای حفظ موقعیت و منزلت این نهاد مقدس خواهد شد.

انشاء‌الله مجلس دهم با عزم و روحیه انقلابی و با اولویت دادن به قانون برنامه ششم توسعه و توجه عملیاتی به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان مهم‌ترین مطالبات نظام، اهتمام لازم را انجام خواهد داد.

از دیگر اولویت‌‌های نمایندگان روان سازی قوانین مرتبط با اشتغال پایدار برای جوانان ایران اسلامی خواهد بود. رویکرد ویژه به مسائل فرهنگی معظم له به عنوان اصلی‌ترین زیرساخت موضوعات اجتماعی و اقتصادی موجب می‌‌شود نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی با دقت و صیانت بیش‌تر مسائل فرهنگی کشور را پیگیری کنند.

‌ همچنین مواضع قاطع، مستحکم و ایستادگی در قبال زورگویان استکبار جهانی به سردمداری آمریکا نیز خواهند داشت.

در خاتمه ضمن سپاس و تشکر از اینکه سالیانه ما را به حضور می‌‌پذیرید اعلام می‌ داریم براساس اعتقاد قلبی به نظام ولایی و مبتنی بر قانون بنیادی مسئولیت‌‌های مجلس شورای اسلامی را شئون ولایت دانسته و خود را تابع نائب امام زمان (عج) می‌‌دانیم.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۸ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.