تصویربرداری غیرقانونی یک شبکه تلویزیونی از محل شناگران استرالیایی

در پی تصویربرداری غیرقانونی یکی از شبکه‌های تلویزیونی استرالیا از مسابقات المپیک پکن، ادامه فعالیت این شبکه در چین در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.به گزارش سرویس تلویزیون و رادیوی ایسنا، در پی گرفتن تصاویر غیرقانونی از شناگران استرالیایی در محلی که فیلم‌برداری ممنوع اعلام شده بود، شبکه ۹ استرالیا از پوشش ادامه این مراسم بازداشته شد.


این تصمیم که از سوی کمیته بین‌المللی المپیک اتخاذ شد، فعالیت کانال ۹ استرالیا را به طور موقت معلق اعلام کرد این درحالی است که شبکه استرالیایی مذکور که ۱۰۰ میلیون دلار برای پوشش خبری مسابقات المپیک هزینه کرده است، عذرخواهی رسمی خود را نیز اعلام کرده است و همچنین به کمیته بین‌المللی المپیک قول داده است که تصویر گرفته شده را هرگز پخش نکند.


با این‌حال مقاومت کمیته بین‌المللی المپیک دامین ریان و مایکل آسهر دو تن از خبرنگاران کانال ۹ استرالیا به همراه تصویربردار آن‌ها را وادار کرده است که بر سرعت کشور چین را ترک کنند.


دامین ریان در گفت‌وگویی با خبرگزاری فرانسه اعلام کرده است که این اتفاق تعمدی صورت نگرفته است و آنان قصد نداشته‌اند که خلاف قانون عمل کنند.وی گفته است که خبرنگار و تصویربردار کانال ۹ استرالیا به محض این‌که متوجه شدند نباید در این محل تصویربرداری کنند، آن‌جا را به سرعت ترک کردند.


به گزارش ایسنا، در همین ارتباط جان کوکس یکی از اعضای کمیته بین‌المللی المپیک گفته است: من می‌فهمم که این اشتباه سهوی بوده است و امیدوارم بتوانیم به سرعت آن را برطرف کنیم.


وی ابراز امیدواری کرد که از این پس کمیته بین‌المللی المپیک اشتباهاتی و این‌چنین را شاهد نباشد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.