تعرض دو مرد چینی به یک زن انگلیسی به بهانه کمک به او!

دو مرد چینى به بهانه رساندن یک زن انگلیسى به منزلش او را سوار بر خودرو کرده و او را مورد هتک حرمت قرار دادند و از محل گریختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى پلیس به نقل از شبکه “بى.بى.سى” ، یک زن ۲۷ ساله انگلیسى شب گذشته در حال بازگشت از یک کلوپ شبانه به دو مرد چینى برخورد کرده و پیشنهاد آنها براى رسانیدن وى به منزلش را پذیرفت.این دو مرد چینى هدفى شوم داشته و پس از طى مسافتى طولانی، زن جوان را به جنگلى در فرعى جاده برده و او را مورد هتک حرمت قرار دادند و از محل گریختند.این زن نیز با تلفن همراه خود با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع داد.پلیس درصدد شناسایى دو متهم فرارى و دستگیرى آنهاست.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۱ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.