تعرض پسر شیطان صفت به دانش آموزان در راه مدرسه

دانش‌آموز مدرسه ای در انگلستان که سال گذشته هم چندین بار به دانش‌آموزان کم سن و سال تعرض کرده بود، باز هم به کار شنیع خود ادامه داد.

تعرض پسر شیطان صفت به دانش آموزان

دانش‌آموز مدرسه غیر انتفاعی در انگلستان که سال گذشته هم چندین بار به دانش‌آموزان کم سن و سال تعرض کرده بود، باز هم به کار شنیع خود ادامه داد.

دادگاه به دلیل تعرض این دانش‌آموز ۲۰ ساله به نام اُون دبری به کودکان کم‌سن و سال، ساعت مشخصی را برای رفت و آمدش و اینکه از چه ساعتی تا چه ساعتی نزد چه کسی بماند، تعیین کرده بود که او باید در محدوده شهر می‌‌ماند و پلیس هم او را گاهی تحت نظر می‌‌گرفت.
 

اما پس از اینکه او به یک کودک تجاوز کرد و زندانی شد، علاوه بر این جرم، او به جرم تخطی از قانون هم مجازات شد. او که در همپشایر زندگی می‌‌کند به دفعات و بدون اطلاع پلیس به بُستون رفت و آمد داشت.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از هافینگتون پست، وکیل وی ادعا کرده که اُون دبری برای مشاوره با وکیلش و یا موارد درسی به بُستون رفت‌وآمد داشته‌است.
 

 وی در دادگاه به جرم آزار و اذیت و تعرض به یک سال زندان محکوم شد.

گفته می‌‌شود هزینه وثیقه وی که در این یک سال خارج از زندان به سر می‌‌برده به اندازه حقوق جان کری وزیر امور خارجه آمریکاست.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

مهمانی شوم پسر شیطان صفت برای فریب دختران نوجوان

تجاوز بی شرمانه به دختر ۱۶ ساله در کافی شاپ! +عکس

تعرض بی شرمانه به دختر نوجوان در راه مدرسه + عکس

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ April 2016 | 1:55 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.