تغییرات خارج از تصور در تیم استقلال!

هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران به دنبال تغییرات ممکن برای تقویت تیم جهت حضور قوی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران‌ (ایسنا)، پس از شکست استقلال در داربی ۶۱، قلعه‌نویی در اولین جلسه تمرین این تیم حضور یافت تا شایعه‌ی بازگشت وی به کادر فنی استقلال تقویت شود اما، ظاهرا هیات مدیره هیچ برنامه‌ای برای استفاده‌ی مجدد از قلعه‌نویی برای سرمربیگری استقلال ندارد.


“سنول گونش” مربی ترکیه‌ای که اوایل فصل جاری با حضور در تهران به مذاکره با پرسپولیسی‌ها پرداخت، بر خلاف شایعات اخیر گزینه‌ی هیات مدیره‌ی استقلال نیست و به گفته‌ی یکی از مدیران استقلال برخی برای تحقق منافع شخصی این نام را مطرح کرده‌اند.


باشگاه استقلال که با تاکید بر این که صمد مرفاوی، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه است، با جدیت در پی تقویت کادر فنی است. تقویتی که ظاهرا فراتر از تمام نام‌های مطرح شده است.


موضوعی که یکی از مدیران استقلال آن را خارج از تصور همگان می‌داند و تاکید دارد که در آینده‌ای نزدیک همه چیز روشن خواهد شد. اما، آنچه که مشخص است ظاهرا مربی جدید استقلال یک مربی خارجی آشنا به فوتبال آسیاست.


همچنین هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال مذاکرات نهایی خود را برای جذب آرش برهانی با باشگاه النصر انجام داده است و این مهاجم ملی‌پوش کشورمان جانشین گزینه‌هایی چون رضا عنایتی و حتی مسعود شجاعی خواهد شد تا در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال را همراهی کند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۱۵ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.