تقدیر از زنی که در درگیری مسلحانه به کمک پلیس آمد
سه شنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۸۵   ۰۰:۲۶
 
images/20060425/talaei.jpg
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از زنی که هنگام درگیری مسلحانه پلیس آگاهی با ۲ شرور مسلح در جنوب تهران به کمک پلیس آمده بود ، تقدیر کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، صبح دیروز سردار مرتضی طلایی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم صبحگاه پلیس آگاهی تهران از زنی که چند روز پیش هنگام درگیری مسلحانه ، یکی از اشرار مسلح را خلع سلاح کرده بود، تقدیر کرد. این زن خانه دار روز گذشته در جمع فرماندهان و پرسنل پلیس آگاهی گفت : روز حادثه به اتفاق پدرم در آشپزخانه محل سکونتم بودم که دیدم ۲ مرد مسلح در حیاط خانه مان ایستاده اند ، وقتی دلیل حضورشان را در خانه ام پرسیدم آنها گفتند تریاک به همراه داشته اند و اکنون پلیس در تعقیب آنهاست.
وی افزود: در این لحظات آنها را دعوت به آرامش کردم و از آنها خواستم سلاح خود را در اختیار من قرار دهند تا پس از تماس با یک آژانس ، آنها را درون صندوق عقب خودرو مخفی کنم.
وقتی به دنبال فرصتی بودم تا هر دو سلاح را از اشرار بگیرم ، با شنیده شدن صدای آژیر پلیس ، هر دو شرور قصد فرار به سوی بام خانه را داشتند که با یکی از آنها درگیر و موفق شدم سلاح او را بگیرم و بیش از آن که مهاجم دیگر فرصت شلیک پیدا کند ، به اتفاق پدرم از خانه فرار کردم و سلاح را در اختیار یکی از ماموران پلیس قرار دادم.
به دنبال این اظهارات ، سردار طلایی با قدردانی از این زن که با رشادت و خونسردی موفق شده بود یکی از اشرار را خلع سلاح کند، عنوان کرد: یکی از افتخارات پلیس در نظام اسلامی ، مردمی بودن آن است و حس مسوولیت مردم موجب می شود تا فرزندان آنها در نیروی انتظامی بتوانند به وظایف خود عمل کنند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: به طور یقین همکاری مردم و پلیس می تواند امنیت پایا را در جامعه حکمفرما کند. یادآور می شود ، در درگیری اشرار مسلح با پلیس آگاهی در بزرگراه آزادگان ، یکی از افسران پلیس آگاهی به نام محسن ندافان هدف اصابت گلوله اشرار مسلح قرار گرفت و به شهادت رسید.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 86
  • ۰۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.