تله‌فیلم «آریا» با مضمون چت و ازدواج اینترنتی ساخته می‌شود

تله‌فیلم «آریا» با مضمون چت و ازدواج اینترنتی ساخته می‌شود


خبرگزاری فارس: «مصطفی مسجدی» از تولید تله‌فیلم «آریا» با مضمون چت و ازدواج اینترنتی پس از تأمین بودجه لازم خبر داد.


مصطفی مسجدی تهیه‌کننده در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، گفت: قرار بود که تا اول شهریور پیش‌تولید «آریا» را شروع کنیم اما به دلیل اینکه مشکل روی فیلمنامه داریم، کار یک مقدار عقب افتاده است.
وی گفت: چون قصه امروزی است و قصه آن باید دریک کشور اروپایی و یا آمریکایی باید اتفاق بیفتد، مشکل بودجه داریم و باید تغییراتی در فیلمنامه به‌وجود بیاید. اگر مشکل حل شود تا ۲۰ روز آینده کار را شروع می‌کنیم زیرا قرار بود اول شهریور استارت پیش‌تولید کار شروع شود، اما در حال حاضر ما باید براساس بودجه، به نتیجه برسیم و نتیجه‌گیری ما هم بستگی به تصمیم سازمان صدا و سیما دارد.
مسجدی که اخیرا تله‌فیلم «خاطرات فردا» به تهیه‌کنندگی او به روی آنتن رفت، گفت:‌«آریا» یک مضمون اجتماعی دارد و در قالب طنز و فانتزی به چت کردن و ازدواج اینترنتی یک دختر و پسرمی‌پردازد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.