تماس با مواد شوینده احتمال ابتلای کودکان به آسم را افزایش می دهد

تحقیقات جدید نشان می دهد مواد شیمیایی پاک کننده ای که داخل خانه نگهداری می شوند احتمال ابتلا به آسم را در کودکان افزایش می دهند.

به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به گفته دانشمندان حتی زنانی که در دوران بارداری از این مواد شوینده زیاد استفاده می کنند احتمال ابتلا به آسم را در جنین خود افزایش می دهند.


موادی که به اشکال مختلف از جمله تنفس یا تماس پوستی وارد بدن مادر می شوند می توانند بر جنین تاثیر گذار باشند و از این رو تماس زیاد مادر با مواد شوینده می تواند احتمال ابتلای نوزاد را افزایش دهد.


همچنین تاثیری که این مواد شوینده روی کودکان می گذارند می تواند احتمال ابتلای آنان به آسم را تا چهل و یک درصد افزایش دهد.


همچنین پزشکان می گویند افراط در بهداشتی کردن و پاکیزه نگهداشتن محیط نیز می تواند روی کودک تاثیر سوء داشته باشد زیرا بدن باید تا میزانی مشخص در معرض محیط زیست طبیعی قرار گیرد تا بتواند با تقویت دستگاه ایمنی خود، در برابر تهدیدهای واقعی مقاومت نشان دهد

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.