تمجید رسانه‌های آلمان از مهدوی‌کیا

مهدی مهدوی‌کیا بازیکن ارزشمند هامبورگ در بازی تیمش برابر کلن بار دیگر ارزش‌های خود را به نمایش گذاشت.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تک گل سه امتیازی بازی که روی پاس تماشایی مهدوی‌کیا برای هامبورگ به دست آمد، سبب شد تا روزنامه‌ها و سایت‌های ورزشی به تمجید از کیا بپردازند.


yahoo – sport با چاپ عکسی از مهدی مهدوی‌کیا و سرگئی باربارز پس از به ثمر رسیدن گل پیروزی هامبورگ، از کوتاه‌تر شدن فاصله‌ها در بالای جدول نوشت.


پیش از پیروزی شب گذشته هامبورگ برابر کلن این تیم در فاصله پنج امتیازی بایرن قرار داشت و اکنون این فاصله (حداقل برای یک روز) به دو امتیاز رسیده است. عنوانی که یکی دیگر از سایت‌ها در خبر پیروزی هامبورگ نوشته است «در تعقیب قهرمانی» است.


سایت رسمی هامبورگ هم با اشاره به پاس گل مهدوی‌کیا، از بر باد رفتن فرصت دیگر هامبورگ در دقایق پایانی بازی نوشت. تاکاهارا مهاجم ژاپنی هامبورگ در دقایق پایانی بازی پاس ارزشمند مهدوی‌کیا را با بی‌دقتی به بالای دروازه کلن فرستاد.


یکی دیگر از سایت‌ها نوشت:« در اولین حرکت ترکیبی تیم میهمان (هامبورگ) زینکیه ویچ بازیکن خط دفاعی کلن که سرگئی باربارز را در پشت سر خود می‌دید، پاس دقیق و رو به جلوی مهدوی‌کیا را به اشتباه درون دروازه خود قرار دارد.


این گل پنجاهمین گل این فصل هامبورگ در رقابت‌های بوندس لیگا به شمار می‌رود.


مورگن پست هم درباره این بازی نوشت:« پنجاه هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه خانگی کلن شاهد گل به خودی بازیکن خط دفاعی‌شان روی حرکت و پاس رو به جلوی مهدوی‌کیا بودند.


آبند بلات هم نوشت: هامبورگ در روزی که شش بازیکن اصلی خود را در ترکیب نداشت، شانس و مهدوی‌کیا به داد این تیم رسیدند تا دال در پایان بازی بگوید: «بیش از همه از شانس و بخت خودمان سپاسگزاریم.»


مرکور – آن لان هم دیگر سایت اینترنتی بود که در گزارشی از این بازی نوشت:« هامبورگ نمی‌توانست هیچ شروعی را بهتر از این پیش خود تصور کند. گای دمل پاسی به مهدوی‌کیا بال راست هامبورگ ارسال کرد و این بازیکن ایرانی توپ دریافتی را به محوطه برد و پاس رو به جلوی او سبب شد تا امیدهای کلن برای ماندن در بوندس‌لیگا کمرنگ شود.»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۱۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.