تمجید ماگات از بازی کریمیعلی در گوشه راست نمایش خوبی داشت

یک روز پس از شکست دو بر صفر بایرن مونیخ برابر وردربرمن در دیدار پایانی جام اتحادیه باشگاه‌های آلمان، تمرین‌های این تیم زیر نظر فلیکس ماگات پیگیری شد.

این تمرین با حضور اندک تماشاگران برگزار شد. ماگات در این تمرین درباره‌ی بازی پایانی لیگاپوکال گفت:« این بازی هشدار خوبی برای ما بود. دیدیم که در خط حمله راحت‌تر بازی می‌کنیم. حتی هنگامی که در میانه میدان کم تعداد به نظر می‌رسیم.»


ماگات از بازی علی کریمی و حسن صالح حمیدزیچ در این دیدار تقدیر کرد و گفت:« علی در گوشه راست نمایش خوبی داشت و فرصت‌های گلزنی زیادی را فراهم آورد. حسن هم از چپ این گونه بود.»

کارشناسان با آن که هنوز فصل تازه بوندسلیگا از راه نرسیده است اما، درباره‌ی مرکز میدان بایرن نگران هستند. مدت‌هاست که جانشینی بالاک بحث روز این تیم شده است.

در بازی پایانی لیگاپوکال روکه سانتاکروز و خولیو دس سانتوس در دو نیمه جای او را پر کردند. اما، هیچ کدام جانشین خوبی برای او نبودند.

ماگات بر خلاف این گفته‌ها اظهار داشت:« به جانشین بالاک فکر نمی‌کنم. تنها یک بازیکن هجومی جدید که از عهده بسیاری از کارها برآید مد نظرم است.»

او ادامه داد که در مقابل پرسش درباره‌ی بالاک تنها می‌تواند لبخند بزند:« برای ما به خوبی روشن است که تا پایان ماه آگوست مشکل‌مان را برطرف خواهیم کرد.»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 31
  • ۱۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.