تمسخر بیمار محجبه توسط یک پزشک زن

روزنامه جمهوری اسلامی: در یکی از درمانگاه‌های دولتی قزوین وقتی یک دختر دانشجوی چادری از خانواده شهید به جهت رعایت مسائل شرعی نخواست موهای خود را برای معاینه نزد خانم دکتر این درمانگاه که با ۸ پسر دانشجوی پزشکی همراه بود باز کرده و به وی نشان دهد، این کار شدیداً مورد اعتراض این خانم دکتر و مسخره و خنده دانشجویان قرار گرفت.

این دانشجوی محجبه در دست نوشته خود آورده: مادرم از خانم دکتر خواست به جهت رعایت دستورات شرع مقدس اسلام دانشجویان پسر حاضر در مطب همراه وی دقایقی مطب را ترک کنند تا وی موهای سر مرا مورد معاینه قرار دهد اما خانم دکتر از این خواسته به شدت آشفته شد و با اعتراض گفت: این دکتر است که باید تشخیص بدهد چه کسی بیرون برود و یا بماند.

با این حال دکتر ما را با حالت عصبانیت به اطاق کناری مطب که به صورت انباری بود هدایت و پس از معاینه نسخه‌ای بدون دستور برای من نوشت!

۱۶ مرداد ۱۳۹۰

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. khak bar sare doktoraye bi sho'ur