تهدید به قتل رئیس جمهور هند با اینترنت


images/20060724/india.jpg جام جم آنلاین: ابو بکر زین العابدین عبد الکلام ، رئیس جمهور هند پس از انفجارهای ۱۱ ژوییه بمبئی، بارها به وسیله پست های الکترونیکی، به قتل تهدید شده است.
به نوشته الشرق الاوسط، منابع رسمی هند گفتند رئیس جمهور هند ایمیلی دریافت کرده که در آن به مرگ تهدید شده است. آن ها افزودند: عبدالکلام شخصا نامه های الکترونیکی خود را می خواند و پاسخ می دهد.
پس از انفجارهای بمبئی که ۲۰۰ نفر در آن کشته شدند، تعدادی از روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی ایمیل های مشابهی دریافت کرده اند که از طرف اشخاص ناشناس فرستاده شده است.
پلیس هند، اقدامات گسترده ای برای مراقبت از جرایم اینترنتی و کافی نت های این کشور به عمل آورده و تاکنون بیست پایگاه اینترنتی و وبلاگ که به وسیله تروریست ها نوشته می شد، فیلتر شده اند. هند ۴۰ میلیون وبلاگ نویس دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۰۳ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.