توسعه فرهنگ نیکوکاری از اولویت ‌های کمیته امداد شهرستان اسکو است

توسعه فرهنگ نیکوکاری از اولویت ‌های کمیته امداد شهرستان اسکو است

سید کریم پورمیررضا در بیان کرد و گو با خبرنگار مهر بیان داشت: شعار امسال هفته احسان و نیکوکاری «بهار همدلی، شکوه مهربانی و جشن نیکوکاری» و این هفته فرصتی مغتنم برای رســیدگی به امــور محرومــان و تأمین نیاز نــیازمندان است و امیدواریم برگزاری این جشن لبخند رضایت را بر لبان کودکان نیازمند بنشاند.

وی با تأکید بر توسعه فرهنگ نیکوکاری در جامعه افزود: نیکوکاری تنها بذل کمک‌‌های مالی نیست و محبت، صبر، ایمان، بخشش راه‌‌های گسترش نیکوکاری در جامعه است و کمیته امداد امام خمینی نیز به عنوان یک نهاد انقلابی توسط امام خمینی (ره) ایجاد شد تا در عرصه اجتماع، برای توسعه فرهنگ نیکوکاری حرکت کرده و بستری برای کمک به نیازمندان باشد.

مدیر کمیته امداد شهرستان اسکو در ادامه خاطر نشان شد: امسال نیز همچون سنوات گذشته به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری، مراسم جشن نیکوکاری به مدت سه روز از ۱۲ تا ۱۴ اسفند و محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره)، هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان اسکو برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی ۱۰ مرکز  برای برگزاری جشن نیکوکاری در شهرستان اسکو بیان کرد: در جشن نیکوکاری سال جاری پنج مرکز اصلی، دو مرکز سیار، سه مرکز نیکوکاری آماده دریافت کمک ‌های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان و مردم خیر شهرستان هستند.

پورمیرزا از جمع آوری قلک ‌های مدارس شهرستان اسکو در هفته نیکوکاری نیز خـبـر داد وافزود: قلک هایی  در اختیار دانش آموزان قرار گرفته بود تا کمک‌‌های خود را به نیازمندان در این  قلک ‌ها  قرار دهند که دراین راستا این قلک هاهمزمان با جشن نیکوکاری  از ۶۰ مدارس شهرستان اسکو جمع آوری شد

مدیر کمیته امداد شهرستان اسکو در پایان بیان کرد: هفته جاری  سه جهیزیه از مساجد ایلخچی به ارزش یکصد میلیون ریال به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اهداء شده است که این اقدام در راستای کمک به ازدواج نیازمندان به ویژه جوانان تحت پشتیبانی انجام شده است.

مطلب بالا در حوزه خانواده و ازدواج و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 10:43 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۲ اسف ۹۴
  • دسته‌بندی نشده
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.