توضیحات «ده‌نمکی» درباره بازیگران اخراجی‌های۲

توضیحات «ده‌نمکی» درباره بازیگران اخراجی‌های۲


خبرگزاری فارس: «مسعود ده نمکی» درباره وضعیت انتخاب بازیگران پروژه «اخراجی‌ها ۲» گفت: بجز «شریفی‌نیا»،«عبدی» و «رضویان» باقی فقط نامزدهای بازیگری این فیلم هستند.


«مسعود ده‌نمکی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت:«حسام نواب صفوی» هنوز قراردادی با «اخراجی‌ها۲» نبسته‌ و فقط «محمدرضا شریفی‌نیا»،«اکبر عبدی» و «سید جواد رضویان» از بازیگران قرارداد بسته‌اند و بقیه در حد کاندیدا هستند یعنی من هنوز نظر قطعی خودم را اعلام نکرده‌ام.
وی ادامه داد:برای هر نقش جدید در این پروژه ، دو بازیگر کاندیدا مد نظر دارم که با توجه به زمانبندی و مذاکرات طرف قرارداد ،حضورشان مشخص می‌شود.
ده نمکی به فارس گفت:بازیگران بعضی از شخصیتهای قبلی قطعی شده‌اند و خودشان هم مطلع هستند و قراردادشان هم ظرف ۱۰ روز آینده منعقد می‌شود.
براین اساس،در «اخراجی‌ها ۲»،«حسام نواب صفوی» که به تازگی از بازی در پروژه «وقتی همه خوابیم» (بهرام بیضایی) فارغ شده است، برای ایفای نقش شخصیتی منفی کاندیداست.
بنابه گزارش فوق،«جوادرضویان» از جمله بازیگران جدید این پروژه است که در «اخراجی‌ها ۱» حضور نداشت،رضویان قرار است در نقش پسرخاله مجید سوزوکی(کامبیز دیرباز) بازی کند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.