تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان آلمان‌ فاتح‌ جام‌ جهانی‌ فوتبال‌


 
images/20070930/woman-soccer.jpg
 
جام جم آنلاین: تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان آلمان‌ روز یکشنبه ۳۰ سپتامبر در مرحله فینال جام جهانی فوتبال بانوان که در شانگهای چین برگزار شد تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان برزیل را با نتیجه ۲ برصفر شکست داد و فاتح جام‌ جهانی‌ فوتبال‌ بانوان شد.
تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان آلمان‌ که در دوره قبل جام‌ جهانی‌ فوتبال‌ بانوان نیز فاتح این جام شده بود تنها تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان است که توانسته دو دوره متوالی فاتح‌ جام‌ جهانی‌ فوتبال‌ بانوان شود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان آلمان‌ در مرحله فینال جام جهانی فوتبال بانوان که در شانگهای چین برگزار شد در دقایق ۵۲ و ۸۶ با گل های بیرگیت پرینس ، کاپیتان خود و سیمونه لودهر تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان برزیل را با نتیجه ۲ برصفر شکست داد و فاتح جام‌ جهانی‌ فوتبال‌ بانوان شد.

در دیدار رده بندی تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان آمریکا با نتیجه ۴ بر یک تیم‌ ملی‌ فوتبال‌ بانوان نروژ را شکست داد و به مقام سوم جام‌ جهانی‌ فوتبال‌ فوتبال بانوان دست یافت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۰۸ مهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.