تیم دانشجویان ایران،درمسابقات بین‌المللی طراحی مهندسی محیط زیست‌اول شد

تیم دانشجویان ایران شامل گروهی از دانشجویان دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز،مقام اول مسابقات بین‌المللی طراحی مهندسی محیط زیست ‪ EDC‬را در کشور امارات متحده عربی کسب کرد.سرپرست تیم اعزامی ایران چهارشنبه شب در بازگشت از این مسابقات در گفت وگو با ایرنا در شیراز افزود:این دوره از مسابقات برای چهارمین بار برگزار شد که تیم اعزامی از ایران برای دومین بار در آن شرکت کرد.


دکتر شهاب‌الدین آیت‌اللهی افزود:دراین دوره از مسابقات دوازده کشور شرکت داشتند که دانشجویان ایرانی در دو بخش ضخامت لایه نفتی بر روی آب دریا و پاکسازی آب‌های آلوده به نیترات موفق به کسب مقام نخست شدند.


وی اظهار داشت:کشورهای امارات متحده عربی ،لبنان،مالزی،سنگاپور،ژاپن ، چین ،هند،اندونزی ،آلمان ،ایران ، فلسطین و آمریکا با دو تیم در این دوره از مسابقات شرکت داشتند.


دانشیار بخش مهندسی دانشگاه شیراز با اشاره به مقام قبلی ایران در این مسابقات گفت: دانشجویان ایرانی در مسابقات قبلی در سال ‪ ۲۰۰۴‬مقام دوم را به خود اختصاص داده بودند.


آیت اللهی افزود:پیمان کشاورز،مهدی اسکورچی،مهدی پرنیان،مهدی ظرافت، معین نبی پور،جواد عارفی ،حمید موذن جهرمی و هادی نمازی راد اعضای تیم ایران در این مسابقات را تشکیل می‌دادند.


این مسابقات توسط دانشگاه امارات متحده عربی با همکاری دانشگاه ارگان استیت آمریکا از ‪ ۹‬تا ‪ ۱۳‬اردیبهشت ماه در العین امارات برگزار شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۱۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.