تیم ملی فوتبال ایران به مدال برنز بازی‌های آسیایی رسید

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی بر کره جنوبی به مدال برنز بازی‌های آسیایی دوحه رسید.


به گزارش خبرنگار ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران با تک گل عادل کلاه کج در دقیقه‌ی ۱۱۴ از وقت اضافه‌ی دوم،‌ کره جنوبی را شکست داد و به مدال برنز بازی‌های آسیایی رسید.


تیم ایران در حالی رقابت خود را آغاز کرد که رنه سیموئز سرمربی تیم، آرش برهانی و مهرداد اولادی دو مهاجم ثابت خود در دیدار‌های گذشته را بر روی نیمکت نشاند و در نهایت در یک دیداری که دو تیم بازی چندان زیبایی از خود به نمایش نگذاشتند با تک گل کلاه کج پیروز دیدار رده بندی شد.


حسن رودباریان، محسن ارزانی، جلال اکبری ،‌سید جلال حسینی، بهشاد یاور زاده، مازیار زارع، شیث رضایی، خسرو حیدری، احسان خرسندی، عادل کلاه کج و مهرداد پولادی بازیکنان ثابت تیم امید ایران بودند. ضمن اینکه در نیمه دوم آرش برهانی،‌ مهرداد اولادی و سعید چاه‌خویی به میدان رفتند.


ایران در دو دوره قبلی بازی‌های آسیایی قهرمان شده بود. دیدار فینال این رقابت‌ها بین قطر و عراق برگزار می‌شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.