تیم ملی فوتبال ایران در اشپیز خوب تمرین کرد
گزارش مجله فوکوس آلمان از اردوی سوئیس


تیم ملی فوتبال ایران در اشپیز خوب تمرین کرد


خبرگزاری فارس: نشریه فوکوس آلمان در گزارشی عنوان کرد که تیم ملی فوتبال ایران در اردوی سوئیس دوره آماده سازی موفقیت آمیزی را پشت سرگذاشته است.


به گزارش خبرگزاری فارس، این نشریه عنوان کرد که در هتل محل اقامت ایران همه گونه امکانات رفاهی در اختیار گذاشته شد تا این تیم از فرصت حضور در این اردو بهره ببرد.
این نشریه افزود: تیم ایران که در گروه چهارم جام جهانی با تیم های پرتغال، مکزیک و آنگولا همگروه است، ایران در این اردو روزانه در دو نوبت صبح و عصر به تمرین زیر نظر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرداخت.
فوکوس نوشت: بازیکنان حاضر در اردوی تیم صبح ها ساعت ده و عصرها هجده تمرینات خود را انجام دادند. در این بین سه بازی تدارکاتی با حریفان گمنام سوئیسی نیز انجام گرفت.
فوکوس در خصوص وضعیت اردوی تیم ملی ایران نوشت: ایران فاصله اردوی اشپیز سوئیس و کمپ فریدریش هاوفن (محل استقرار تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۰۶) را دو بار طی خواهد کرد چرا که این تیم بعد از خاتمه اردوی سوئیس به ایران باز می گردد و بعد برای اردو و بازی تدارکاتی با تیم کرواسی به کشور زادگاه برانکو قدم می گذارد.
این نشریه در ادامه گزارش خود به این نکته اشاره دارد که حضور تیم ملی ایران و سایر تیم های حاضر در مرحله نهایی جام جهانی آلمان باعث رونق اقتصادی سوئیس شده است.
فوکوس از قول مارکوس شرر، مدیر داخلی هتل بلووردار، محل اقامت تیم ملی ایران در سوئیس آورده است: تا قبل از این که ایران و برخی از تیم های حاضر در مرحله نهایی مسابقات به کشور ما بیایند، تنها یکسری توریست های اروپایی که دنبال دیدن از اماکن قدیمی منطقه بودند به اینجا می آمدند؛ اما اکنون شماری از توریست ها را داریم که جهت آشنایی با این گونه تیم ها به نزد ما می آیند که از نظر اقتصادی برای ما منافع زیادی در برداشته است.
وی ادامه داده است: اگر به من بود، دلم می خواست در سال مرتب مسابقاتی مثل جام جهانی می داشتیم تا همواره اتاق هایمان مملو از مسافر باشد.
وی افزود: در این بین برای ما جای تعجب بسیار دارد که چرا هیچ توریست علاقمند و فوتبال دوست ایرانی از این کشور به ما مراجعه نکرد.
این نشریه در ادامه گزارش خود به این نکته اشاره کرد که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی ایران در اقامت تیم خود در سوئیس، ایام پرمشغله‌ای را پشت سرگذاشته است چرا که مجبور بوده علاوه بر زیر نظر داشتن تمرینات تیم و دادن دستورات فنی، در گفت و گوی مطبوعاتی نیز شرکت کند و به سئوالات پاسخ دهد.
فوکوس سپس به وضعیت تغذیه تیم ملی ایران در اردوی سوئیس اشاره کرد و افزود: بازیکنان اصولاً ورزشکارانی خوش خوراک هستند. آنها علاوه بر سه وعده غذایی، براساس قرارداد انجام گرفته، هر وقت که دلشان خواسته از امکانات غذایی این هتل استفاده اند. به همین دلیل این هتل با یک شرکت تولید گوشت ذبح اسلام لبنانی قرارداد بست تا در دوران حضور تیم ملی ایران در آنجا، هیچ گونه دغدغه خاطری وجود نداشته باشد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۲۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.