تیم های امید ایران و اردن بازی مرگ و زندگی را برگزار می کنند


 
images/20070326/omid.jpg
 
فارس: در مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۰۸ چیم چهارشنبه هفته جاری تیم های امید ایران و اردن بازی حساسی را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.
تیم امید اردن با ۲۳ بازیکن امروز صبح وارد ایران شدند و تا زمان برگزاری مسابقه ۲ جلسه تمرینی را در ورزشگاه شماره یک آزادی برگزار خواهند کرد.
در مرحله مقدماتی هر دو تیم سومین بازی خود را انجام خواهند داد و تا کنون تیم های ایران و اردن تنها یک امتیاز را ذخیره کرده اند و برای کسب جواز صعود به مرحله پایانی ، این مسابقه حکم مرگ و زندگی را برایشان دارد.
بنا بر آخرین اظهارات مربیان دو تیم آنها تنها به پیروزی فکر می کنند چرا که تنها راه رقابت با تیم های استرالیا و عربستان به سرنوشت این دیدار ختم می شود.
تیم امید ایران در آخرین مسابقه برابر عربستان در دقایق پایانی گل خورد و با نتیجه یک بر صفر در خانه حریف مغلوب شد اما در این دیدار خانگی شرایط کاملاً متفاوت است و ایرانی ها تنها به پیروزی فکر می کنند.
تیم امید اردن نیز در آخرین دیدار و در ورزشگاه خانگی مقابل تیم امید استرالیا به تساوی یک بر یک رسید تا نشان دهد که در این دوره از مسابقات تیم آماده ای است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۰۶ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.