تیم خیبر خرم‌آباد برای تساوی به اردبیل آمده بود/عالی بازی کردیم

تیم خیبر خرم‌آباد برای تساوی به اردبیل آمده بود/عالی بازی کردیم

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، احد شیخ لاری شامگاه دوشنبه در پایان بازی دو تیم شهرداری اردبیل و خیبر خرم آباد در جمع خبرنگاران تأکید کرد: بازی سطح بالایی را در هر دو نیمه از سوی شهرداری اردبیل شاهد بودیم، بویژه در نیمه اول و با وجود باد مخالف موقعیت ‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم. البته این روند در نیمه دوم نیز ادامه داشت.

وی با تأکید بر اینکه تیم شهرداری به نسبت دو هفته قبل بازی ‌های محکم و زیبایی را ارائه می‌ کند، تصریح کرد: در هفته ‌های اخیر به لحاظ جسمانی و تاکتیکی تیم را ارتقا داده ایم و این روند تا پایان لیگ تداوم خواهد داشت.

سرمربی تیم شهرداری اردبیل با ابراز رضایت از بازی تیم خود متذکر شد: بازیکنانم بسیار عالی کار کردند، تنها از چند بازیکن خود رضایت نسبی دارم که تلاش خواهیم کرد برای هفته ‌های آینده آن‌ها را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه کسب نتیجه تساوی در این دیدار عادلانه نبود، بیان داشت: تیم شهرداری اردبیل می‌ توانست با بهره گیری از ده ‌ها فرصت خود به سه امتیاز بازی دست یابد اما اینگونه نشد.

شیخ لاری پنج هفته پایاینی لیگ یک را به بازی شطرنج تشبیه و ابراز امیدواری کرد که تیم شهرداری اردبیل در بازی شطرنج گونه پنج هفته پایانی لیگ دسته یک کشور با کسب امتیازات لازم مات نشود.

وی با بیان اینکه در هفته ‌های پایانی بی شک شاهد تغییرات زیادی در جدول لیگ خواهیم بود، عنوان کرد: تلاش می‌ کنیم با کسب نتایج دلخواه در این هفته ‌ها شرمنده هواداران و باشگاه شهرداری اردبیل نباشیم.

سرمربی تیم شهرداری اردبیل در خصوص تعویض پیمان رنجبری مهاجم این تیم در اواسط نیمه دوم تأکید کرد: در نیمه اول می‌ خواستم این بازیکن را به دلیل مصدومیت تعویض کنم، چون نمی توانست بازی کند. ما تعویض ‌های تاکتیکی و حساب شده ای داشتیم و بازیکنان جایگزین نیز عملکرد خوبی داشتند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ April 2016 | 10:03 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۲ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.