تیم هندبال جوانان عازم اردوی تدارکاتی اوکراین و لهستان شد

تیم هندبال جوانان عازم اردوی تدارکاتی اوکراین و لهستان شد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر، تیم هندبال جوانان ایران که قرار است مردادماه سال جاری در مسابقات قهرمانی آسیا اردن شرکت کند به منظور آماده سازی راهی دو اردوی تدارکاتی اوکراین و لهستان شد. این تیم بامداد روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه با ترکیب ۲۲ ورزشکار راهی کیف اوکراین شد . قرار است طبق برنامه از پیش تدارک دیده شده ملی پوشان در طی هشت روز تمرین در چند دیدار دوستانه نیز به رقابت با تیم ‌های این کشور اروپایی بپردازند. 

پس از پایان این اردو چهار بازیکن به تهران بازگشته و تیم ملی هندبال جوانان ایران اول خردادماه با ترکیب ۱۸ ورزشکار عازم لهستان می‌ شود تا ضمن برپایی دومین اردوی اروپایی خود در یک تورنمنت بین المللی در این کشور شرکت کند. 

رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا مردادماه سال جاری به میزبانی اردن برگزار می‌ شود و تیم جوانان کشورمان در گروه اول با تیم ‌های اردن و ازبکستان هم گروه است. 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ May 2016 | 12:07 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۳ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.