ثبت ۶۷هزار دامنه‌ی ir

مسوول ثبت دامنه‌ی ir در ایران گفت: تاکنون در حدود ۶۷ هزار و ۷۰۰ دامنه‌ی ir ثبت شده که از این تعداد در حدود ۲۳۰۰ دامنه‌ فارسی هستند.


سیاوش شهشهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: روند ثبت دامنه‌ی فارسی در ماه جاری شتاب بیش‌تری گرفته است، چراکه با افزودن نرم‌افزار جدید به سیستم ثبت دامنه‌ نحوه‌ی ثبت از گذشته آسان‌تر شده و به طور طبیعی استقبال نیز از این دامنه‌ها افزایش پیدا کرده است، به طوری‌ که در حدود ۱۴۰ دامنه در چند روز اخیر ثبت شده که نشان از استقبال از دامنه‌های فارسی دارد.


او افزود: پیش از این ثبت دامنه‌ی فارسی و انگلیسی مجزا از یکدیگر انجام می‌گرفت، اما در این نرم افزار ثبت دامنه‌ی فارسی و انگلیسی در کنار هم قرار گرفته‌اند که این موضوع سبب شده بسیاری از افراد با دامنه‌های فارسی‌ آشنایی بیش‌تری پیدا کنند و حتی تمایل بیش‌تری برای ثبت دامنه به فارسی دارند؛ همچنین پرداخت از طریق این نرم‌افزار آ‌سان‌تر از گذشته شده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۱۶ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.