ثروتمندترین رئیس کشور در جهان کیست؟
ایرنا به نقل از مجله «فوربس» آمریکا خبر داد: ملک عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی در راس ثروتمندترین رهبران جهان قرار دارد.
در رده‌بندی مجله «فوربس» دیده می‌شود که پادشاهان اکثریت این لیست را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این رده‌بندی، پنج رهبر ثروتمند جهان به ترتیب ملک عبدالله پادشاه عربستان ( ۸۲‬ساله) با ‪ ۲۱‬میلیارد دلار، سلطان برونئی ( ۵۹‬ساله) با ‪ ۲۰‬میلیارد دلار، شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان رئیس دولت امارات متحده عربی (‪۵۸‬ساله) با ‪ ۱۹‬میلیارد دلار، محمد بن راشد آل مکتوم حاکم امارت دبی ( ۵۶‬ساله) با ‪ ۱۴‬ملیارد دلار، هانس آدم امیر لیختن اشتاین (۶۱‬ساله) با ‪ ۴‬میلیارد دلار هستند.

در پی آنان، پنج رهبر ثروتمند بعدی جهان به ترتیب شامل آلبرت دوم امیر موناکو ( ۴۸‬ساله) با یک میلیارد دلار، فیدل کاسترو رهبر کوبا (‪۷۹‬ ساله) با حدود ‪ ۹۰۰‬میلیون دلار، تئودورو اوبیانگ نگیما رئیس جمهور گینه استوایی ( ۶۳‬ساله) با ‪ ۶۰۰‬میلیون دلار ، الیزابت دوم ملکه انگلیس (‪۸۰‬ ساله) با ‪ ۵۰۰‬میلیون دلار و ملکه پاتریس پادشاه هلند ( ۶۸‬ساله) با ‪۲۷۰‬ میلیون دلار می‌باشد.

مجله «فوربس» آنگاه یادآوری می‌کند که کاسترو همواره این اعداد و ارقام را در مورد ثروتش رد کرده و می‌گوید که او ثروت شخصی را ندارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 34
  • ۱۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.