جایزه برای پس گرفتن سر مادر!

 یک خانواده کانادایى براى پس گرفتن سر مادرشان جایزه تعیین کردند.

گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از خبرگزارى “رویتر” حاکى است، در پى سرقتى که حدود یک سال پیش در کانادا رخ داد سر پیرزن صاحبخانه نیز سرقت شد.براساس این گزارش، سارق یا سارقان پس از سرقت از خانه یک خانواده کانادایى پیرزن ۸۴ ساله را که مادر خانواده بود به قتل رساندند و سر او را با خود بردند.به گفته فرزندان این زن آنها علاوه بر این که از وقوع حادثه شوکه شده بودند تا مدت ها در این فکر بودند که چرا سارقان سر مادر را نیز با خود بردند. این در حالى است که آنها گوش هاى زن را براى فرزندانش گذاشته بودند.اکنون پس از گذشت حدود یک سال فرزندان این زن دوست دارند اطلاعاتى در این زمینه پیدا کنند به طورى که یا سر مادرشان را پس بگیرند یا به انگیزه قاتل در این رابطه دست یابند.این گزارش حاکى است، آنها در یک اطلاعیه اعلام کردندهر کس از سر مادر ما خبرى داشته باشد یا به بازگرداندن آن کمک کنند هشت هزار و ۹۰۰ دلار آمریکا جایزه مى گیرند.گفتنى است، پلیس نیز در حال حاضر موضوع را تحت بررسى دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.