جسد زن ۶۵ ساله تبریزى در آشپزخانه منزلش کشف شد

زن ۶۵ ساله تبریزى که با ضربات چاقو کشته شده بود در آشپزخانه منزلش کشف شد

به گزارش خبرگزارى آریا ازتبریز ، به نقل پایگاه اطلاع رسانى پلیس استان آذربایجان شرقی، ماموران کلانترى ۱۱ مرند پس از مطلع شدن از این قضیه وارد عمل شده و با بررسى سرنخ‌هایى اقدام به دستگیرى فردى بنام «محمد ـ ف» ۲۷ ساله کردند.


براساس این گزارش، طبق شواهد موجود متهم به قتل در زمان وقوع حادثه در کوچه‌اى که منزل آن زن قرار دارد هنگام روشن کردن موتور سیکلت دیده شده است، مضنون به قتل سابقه دار و معتاد بوده و ساکن همان محله که مقتول را نیز مى‌شناخته به اتهام قتل دستگیر شده است.


این گزارش مى‌افزاید، مقتول به تازگى از جشن عروسى برگشته بوده و گردنبند وى پس از قتل بسرقت رفته است و به نظر مى‌رسد انگیزه قتل سرق باشد و موضوع تحت رسیدگى است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۰ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.