جشنواره «ایران جوان» نیمه اول خرداد ماه افتتاح می‌ شود

جشنواره «ایران جوان» نیمه اول خرداد ماه افتتاح می‌ شود

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، محسن طلایی ماهانی در خصوص اهداف این جشنواره بیان کرد: جشنواره ایران جوان با هدف افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی برای جوانان برنامه ریزی شده است.

وی  افزود: این جشنواره شامل بخش ‌های متنوعی مانند نمایشگاه کالای جوان، جشنواره چندرسانه ای جوانان، جشنواره هنر و چندین بخش دیگر است و جوانان می‌ توانند با توجه به علاقمندی و توانایی ‌های خود در هر یک از این حوزه ‌ها شرکت کنند.

مدیرکل طرح ‌های ملی جوانان بیان کرد: همه بخش ‌های این جشنواره برای جوانان برنامه ریزی شده است و تلاش شده از ظرفیت ‌های جوانان، نوآوری و سلایق آن‌ها نیز در برگزاری جشنواره استفاده شود.

وی با ابراز امیدواری از این که جشنواره ایران جوان بتواند مقدمه ای برای افزایش مشارکت اجتماعی جوانان و بالا رفتن روحیه نشاط در بین آن‌ها باشد، افزود: در این جشنواره تلاش شده است زمینه ‌های لازم برای فعالیت و مشارکت هر چه بیش‌تر جوانان در جامعه فراهم شود، چرا که وظیفه دستگاه ‌ها ایجاد زمینه ‌های لازم برای مشارکت جوانان است و بقیه راه بر عهده خود آن‌ها است. امیدواریم این جشنواره بستری برای نشاط، مشارکت و ایجاد ایده ‌های جدید برای جوانان باشد.

طلایی ماهانی در خصوص نحوه ثبت نام در جشنواره عنوان کرد: فراخوان ثبت نام برای هر یک از بخش ‌های جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 3:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.