جنایت سرپوشی برای ارتباط پنهانی

مردی که برای فاش نشدن ارتباط پنهانی اش با یک زن جوان ، شوهر وی را به قتل رسانده بود ، روز گذشته در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران ، اتهام قتل را پذیرفت ولی منکر دوستی با زن مقتول شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، عصر روز ۲۴بهمن سال ۸۳، یکی از اهالی محله گرمدره کرج با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از کشته شدن مرد جوانی در منزل اجاره ای اش خبر داد.به دنبال این تماس ، کارآگاهان جنایی به محل حادثه اعزام شدند و ماجرا را به بصیرنیا ، بازپرس وقت اطلاع دادند. ماموران در بررسی از محل حادثه با جسد جوان ۲۵ ساله ای به نام محمد روبه رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.به این ترتیب با دستور بازپرس جنایی ، جسد مقتول برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و فاطمه – زن مقتول – به عنوان مظنون قتل بازداشت و به اداره چهارم پلیس آگاهی کرج منتقل شد. این زن جوان وقتی خود را در مظان اتهام به قتل دید ، اعتراف کرد با یکی از دوستان شوهرش ارتباط پنهانی داشته و وقتی شوهرش پی به این ارتباط برده ، در توطئه ای شوم او را به قتل رسانده اند. با اعترافات این زن ، فرهاد قاتل فراری نیز دستگیر شد و به کشتن شوهر فاطمه اعتراف کرد و گفت : مقتول به من بدهکار بود. در مدتی که برای گرفتن پولم به منزلش می رفتم ، پی بردم او و همسرش با هم اختلاف دارند و فاطمه دیگر حاضر به زندگی با وی نیست.
به این ترتیب ارتباط من و زن مقتول آغاز شد و وقتی محمد موضوع را فهمید، او را کشتم. متهمان روز گذشته در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران حضور یافتند. در ابتدای جلسه دادگاه ، دادیار رضوانفر، نماینده دادستان تهران به دفاع از کیفرخواست پرداخت و برای متهمان تقاضای مجازات قانونی کرد. برادر مقتول نیز به عنوان تنها ولی دم ، از همسر مقتول و از مرد قاتل نیز به شرط پرداخت دیه به فرزند مقتول اعلام گذشت کرد. قاضی کوه کمره ای پس از شنیدن اظهارات ولی دم از فرهاد به اتهام مباشرت در قتل خواست از خودش دفاع کند.


متهم در دادگاه ، اتهام جنایت را پذیرفت


مرد قاتل در اظهاراتش گفت : من قبول دارم که مرتکب جنایت شده ام ، اما فقط برای گرفتن بدهی ام به منزل مقتول رفتم و با همسر او ارتباط پنهانی نداشتم. روز حادثه تصمیم گرفتم مقتول را بترسانم تا بدهی ام را بدهد بنابراین زیر ظرفشویی منزل پنهان شد اما او متوجه شد و با هم درگیر شدیم و او را با چاقو کشتم و از ترس پا به فرار گذاشتم.


انکار زن مقتول در همدستی با قاتل


زن مقتول نیز در دفاع از خود گفت : من با قاتل هیچ گونه ارتباطی نداشتم. آن روز فرهاد برای گرفتن بدهی اش آمد. وقتی فهمید شوهرم نیست به زور وارد منزلم شد و خود را در آشپزخانه پنهان کرد. وقتی شوهرم آمد ، او را از حضور فرهاد مطلع کردم که به شوهرم حمله کرد و پس از قتل متواری شد. من نیز به خیابان دویدم و تقاضای کمک کردم اما خیلی دیر شده بود. روز گذشته متهمان بار دیگر روانه زندان شدند و قاضی کوه کمره ای ، رئیس شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران همراه ۴ قاضی مستشارش مرد قاتل را به پرداخت دیه در حق اولیای دم محکوم کردند. حکم قضایی مربوط به زن مقتول نیز به اتهام معاونت در قتل بزودی صادر خواهد شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.