جنایت هولناک/ قتل کودک ۹ ماهه توسط مادر به دستور شیطان!

یک زن آمریکایى به اتهام قتل کودک ۹ ماهه و ضرب و شتم کودک سه ساله اش دستگیر شد.

گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از خبرگزارى ” آسوشیتدپرس” حاکى است، یک زن ۳۶ ساله آمریکایى به نام ” لیزت هرناندز” دیروز به اتهام قتل دختربچه ۹ ماهه و مجروح نمودن دختر سه ساله اش توسط پلیس ” میامى” دستگیر شد.براساس این گزارش، ” هرناندز” روز گذشته کودک ۹ ماهه اش را با ضربات متعدد چاقو از پاى درآورد و سپس جسدش را در ملحفه اى پیچید و در کمد لباس ها مخفى کرد. این در حالى است که ساعاتى بعد زمانیکه پلیس ازماجرا باخبر و به خانه متهم اعزام شده جسد را یافته و زن را دستگیر کرد.لازم به ذکر است، پلیس حین بازرسى ازخانه، کودک سه ساله متهم را در حالیکه توسط مادر مجروح شده بود پیدا کردند و او را براى روشن شدن موضوع به پزشکى قانونى انتقال دادند.گفتنى است، هرناندز با بازجویى هاى اولیه خود اذعان داشت از آنجا که شیطان از من درخواست قتل و آزار فرزندانم را داشت، به گفته او عمل کردم.در حال حاضر رسیدگى به این پرونده ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.