جنایت پسر ۱۲ ساله برای رهایی از شکنجه گاه مادر بی‌رحم

یک مادر اهل ” میچیگان امریکا ” به اذیت و آزار فرزند خود متهم شد.

جنایت پسر ۱۲ ساله

خانم ” آنیتا لوهورن ” ۳۹ ساله به اتهام کودک آزاری بازداشت شد.گفته می‌ شود که او سومین عضو خانواده ای است که تاکنون به اتهام اذیت و آزار و خشونت بازداشت شده است و حالا با ۲ سال حبس روبه رو است.

براساس رپرتاژ پلیس پسر او آقای ” جاماریون لوهورن ” که در زمان ضرب و شتم ۱۲ ساله بود در اوایل همین ماه به اتهام قتل بازداشت شد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که تربیت خوشونت آمیز این مادر و تاثیر رفتار او باعث شد که فرزند او در سن ۱۲ سالگی یک پسر ۹ ساله به نام ” کونور ورکرک ” را به قتل برساند به طوری که گفته می‌ شود ” جاماریون ” با ” کونورهیچ ” مشکلی نداشت و با یکدیگر در زمین بازی در ” کنتوود ” در حال بازی بودند که او دست به این جنایت زد.
 

انگیزه او از این جنایت رهایی یافتن از شکنجه ‌های والدین و پناه بردن به زندان بود تا از شرایط وجو شکنجه آور خانه فرار کند.

گفته می‌ شود که او در  ۴ مورد با یک چاقو به کمر قربانی ضربه وارد نمود و پس از آن با پلیس تماس گرفت و بیان کرد: من از زندگی خلاص شدم بیاید و مرا به زندان ببرید و یا مرا بکشید دیگر نمی خواهم روی این کره ی خاکی زجر بکشم.

پس از آن با بررسی ۳ خواهر و برادر دیگر این پسر مشخص شد که این مادر جنایت کار با دیگر فرزندان خود نیز به طور وحشیانه رفتار می‌ نمود به طوریکه پس از بررسی آن‌ها معلوم شد که دختر یک ساله او از ۴ استخوان شکسته رنج می‌ برد و دختر ۳ ساله او بر روی بدنش آثار سوختگی با سیگار وجود داشت.

این کودکان توسط پلیس به یک مرکز  نگهداری  از کودکان بی سرپرست در ” نیویورک ” برده شدند و این والدین در ماه آینده در دادگاه مجازات خواهند شد.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

قربانی شدن کودکان بی‌گناه در شکنجه گاه مادر بی‌رحم / پیدا شدن اجساد در فریرز

مادر بی رحم، به زندگی کودک ۴ ماهه اش پایان داد

کودک آزاری مادر سبب فوت کودک سه ساله شد

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 6:07 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.