جنجال جدید در زندگی رایان گیگز؛ ۸ سال رابطه با همسر برادر

گل: بعد از رسوایی اخیری که در زندگی رایان گیگز رخ داد و روزنامه ها خبر از رابطه او با ایموژن تامس، بازیگر یکی از برنامه های واقع نمای تلویزیون انگلیس، دادند، اکنون نشریات جنجالی جزیرها اخبار هولناکی جنجال برانگیزتری در مورد ستاره با تجربه شیاطین سرخ منتشر کرده اند.

نشریه نیوز آو د وورلد در ادعایی جنجال برانگیز اعلام کرده گیگز با همسر برادرش در ۸ سال اخیر رابطه داشته است.

روابط گیگز و ناتاشا از سال ۲۰۰۳ و زمانی که گیگز مجرد بود و ناتاشا هنوز با برادر رایان؛ رودری، آشنا نشده بود، آغاز شد اما بعد از اینکه هر دو آنها ازدواج کردند، ادامه پیدا کرد. ناتاشا در سال ۲۰۰۴ با رودری نامزد شد و یک سال بعد ازدواج کردند اما رابطه او و گیگز در همه این سال ها ادامه پیدا کرد.

بعد از انتشار خبر رابطه گیگز و ایموژن تامس، گفته می شد او ممکن است به زودی از دنیای فوتبال خداحافظی کند. باید دید بعد از جنجال جدید این هافبک باتجربه و سابقا بی حاشیه چه تصمیمی خواهد گرفت.

رایان گیگز از انگلستان فرار کرد

رایان گیگز از انگلستان فرار کرد
معمولا در خبرها می خوانیم دیکتاتورها پس از انقلابهای مردمی و ازدست رفتن قدرت از کشور فرار می کنند و در دنیای ورزش از این دست اتفاقات کم رخ می دهد.
 
 

 

خبرآنلاین: اما ابعاد رسوایی اخلاقی رایان گیگز هافبک تیم من یونایتد به اندازه ای بوده که این بازیکن ترجیح داده ضمن لغو برنامه سفرش به هتلی در اسپانیا برای مدت نامعلومی از کشور خارج شود و دور از دسترس رسانه ها و عکاسان باشد . پس از برملا شدن رابطه نامشروع او با یک مدل ولزی ، یکی از روزنامه های زرد انگلیسی خبر از رابطه نامشروع او با همسر برادرش داد و بازیکنی که در سال ۲۰۰۹ برترین شخصیت ورزشی شبکه بی بی سی بود ، حالا باید به دنبال هتل و یا ویلایی در یکی از کشورهای اروپایی برای پنهان شدن باشد .

روزنامه سان هم با اعلام شماره تلفنی از تمامی خوانندگانش خواسته در صورت مشاهده رایان گیگز در هر کدام  از شهرهای انگلستان ویا اروپا با این شماره تماس گرفته و در صورت صحت گفته شان مژدگانی دریافت کنند!

۱۳۹۰/۰۳/۱۷

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.