علیرضا جهانبخش محبوب ترین چهره الکمار +عکس

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، باشگاه الکمار بار دیگر با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود به محبوبیت علیرضا جهانبخش در بین طرفدارانش اشاره نمود تا جایگاه مناسب خرید گران قیمت این فصل خود را به رخ بکشد.
صفحه اینستاگرام الکمار با قرار دادن ۹ تصویر از اتفاقات جالب ماه فوریه اردوی این تیم نوشت بیشترین لایک از سوی طرفداران برای تصاویر جهانبخش ستاره ایرانی اش رقم خورده است.
این محبوبیت بازیکن ایرانی در حالی برای چندمین ماه متوالی ادامه دارد که جهانبخش با بازی ‌های خوب خود نقش بسزایی در اوج گیری الکمار و رسیدن به جایگاه سوم جدول ایفا کرده است.

محبوبیت علی‌رضا جهانبخش در آلکمار هلند

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ March 2016 | 2:05 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 34
  • ۱۱ اسف ۹۴
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.