جواد رضویان پسرخاله مجید سوزوکی در اخراجی ها۲ شد

جواد رضویان پسرخاله مجید سوزوکی شد در اخراجی‌ها۲، «جوادرضویان» نقش پسرخاله مجید سوزوکی(کامبیز دیرباز) را ایفا می‌کند و «حسام نواب‌صفوی»‌نیز بازیگری است که برای ایفای یک نقش منفی به این پروژه پیوسته است.

بنا براین گزارش، او قرار بود در قسمت اول «اخراجی‌ها» نقش امیر را بازی کند که به علت بیماری معده نتوانست در آن پروژه بازی کند و ارژنگ امیرفضلی در آن نقش بازی کرد.

به گزارش فارس، «ده‌نمکی» قصد دارد رضویان را در جمع بازیگران فیلم جدید خود داشته باشد و برای قسمت دوم «اخراجی‌ها»، نقش پسرخاله مجید سوزوکی را به رضویان داده است و او قرار است در بخش اردوگاهی فیلم «اخراجی‌ها۲» بازی کند.

همچنین قرار است حسام نواب صفوی در این فیلم یک نقش منفی را بازی کند.

حدود چهل بازیگر در این فیلم حضور دارند و قرار است تا شروع فیلمبرداری ده بازیگر دیگر نیز به فیلم اضافه شوند.

عوامل سازنده «اخراجی‌ها۲» که تاکنون قطعی شده است:

نویسنده و کارگردان: مسعود ده‌نمکی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله کاسه‌ساز، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، مسؤول انتخاب بازیگران: محمدرضا شریفی‌نیا، طراح صحنه و لباس: مجید میرفخرایی، صدابردار: مهران ملکوتی، جلوه‌های ویژه: جواد شریفی‌راد

بازیگران: اکبر عبدی، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، جواد رضویان، شیلا خداداد، کامبیز دیرباز، حسام نواب صفوی، نگار فروزنده و رامین پرچمی.

«اخراجی‌ها۲» روایت‌گر دوران اسارات رزمندگان در دفاع مقدس است و قصه آن از بازداشتگاه عراقی‌ها آغاز می‌شود، جایی که سربازان ایرانی اسیر شده‌اند…

«اخراجی‌ها۲»، ۲۲ اسفند ۸۶ پروانه ساخت گرفت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.