جوان اعدامی، از زیر دار رفتن خلاص شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ عصر روز ۱۸ آبان سال ۸۵ مأموران پلیس آگاهی شهرستان ری از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل وقوع حادثه دریافتند ۲ مرد جوان ۱۸ ساله که پسر عموی یکدیگر هستند با یکدیگر درگیر شده و در این درگیری یکی از آنها به شدت مجروح شده و فوت کرده است.
جابری قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات از متهم به قتل آغاز شد تا اینکه این فرد به قتل پسر عموی خود اعتراف کرد.
متهم مدعی شد در یک درگیری خیابانی با پسر عموی خود درگیر شده و در این درگیری وی را با ضربات چاقو زخمی کرده و به قتل رسانده است.
جابری گفت: با انجام تحقیقات و تکمیل شدن پرونده شعبه ۷۱ برای این فرد حکم قصاص صادر کرد که این حکم از سوی شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور تأیید شد.
وی ادامه داد: سرانجام خانواده مقتول با دریافت دیه از خون فرزند خود گذشتند و به این ترتیب پرونده بسته شد و محکوم به قصاص از طناب دار رهایی یافت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1,017
  • ۱۷ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.