حاج‌رضایی مشاور فنی باشگاه سپاهان شد

تیم فوتبال سپاهان یکی از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است.
امیرقلعه‌نویی برای تقویت بخش فنی تیم فوتبال سپاهان از مسئولان باشگاه‌ خواسته بود امیر حاج‌رضایی به عنوان مشاور باشگاه منصوب شود که امروز محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان با این درخواست موافقت کرد.
مرتضی رمضانی، مدیر سایت خبری باشگاه سپاهان در این زمینه گفت: قلعه‌نویی برای اینکه بتواند در دوره جدید لیگ قهرمانان فوتبال آسیا با قدرت فنی بالا سپاهان را برابر حریفان آسیایی به میدان بفرستند از مسئولان باشگاه خواست حاج رضایی به عنوان مشاور فنی انتخاب شود و امروز با این درخواست وی موافقت شد.
وی افزود: قصد داریم در رقابت‌های داخلی و خارجی از مشاوره فنی حاج‌رضایی استفاده کنیم اگرچه این مسئولیت برای بازی‌های خارجی بیشتر است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 696
  • ۱۵ آذر ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.