حاشیه هاى شنیدنی کنفرانس خبرى احمدى نژاد

 سومین کنفرانس خبرى دکتر محمود احمدى نژاد رییس جمهورى اسلامى ایران که همزمان با هفته دولت انجام گرفت، در نوع خود حاشیه های شنیدنی داشت.

به گزارش سرویس سیاسی آریا، برخی از حواشی کنفرانس خبری رییس جمهوری به شرح زیر بود.بیش از ۱۵۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلى و خارجى چهارمین مصاحبه مطبوعاتى رئیس جمهورى را پوشش خبرى دادند.


¤ مصاحبه مطبوعاتى رأس ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه آغاز شد و قرار بود ۱۷ و ۱۵ دقیقه پایان یابد که بخاطر درخواست برخى خبرنگاران که موفق به طرح سؤالات خود نشده بودند، رئیس جمهورى زمان مصاحبه را تا ۱۷ و ۲۳ دقیقه تمدید کرد.


¤ محمود احمدى نژاد خطاب به خبرنگاران و بویژه کسانى که موفق به طرح سؤال خود نشده بودند گفت: ۵۶۰ جوان مانند شما در جلسه بعدى منتظر هستند.


¤ ۲۴ میکروفون از رسانه هاى مختلف داخلى و خارجى در مقابل محل استقرار رئیس جمهورى قرار داشت و طبق معمول در استقرار میکروفون ها روى تریبون میان رسانه ها مسابقه بود.


¤ رئیس جمهورى خطاب به خبرنگار روزنامه همشهرى که کاپشن برتن داشت گفت:شما خبرنگار همشهرى هستید؟ وى در جواب گفت: بله، پس از آن رئیس جمهور گفت: پس چرا کاپشن احمدى نژاد پوشیده اید؟


¤ خبرنگار همشهرى دو سؤال مطرح کرد و رئیس جمهور خطاب به وى گفت: چون پسر خوبى هستى بپرس.


¤ خبرنگار روزنامه اطلاعات نیز پس از قرار گرفتن در پشت تریبون، گفت سؤال زیاد است، رئیس جمهور نیز خطاب به وى گفت: سؤالى را بپرس و پس از طرح سؤال خبرنگار گفت: چون پسر خوبى هستى و سؤالت تکرارى بود، یکى دیگر بپرس.


¤ رئیس جمهور همچنین در اثناى مصاحبه مطبوعاتى خطاب به خبرنگاران گفت: بعد از نشستن دوباره سؤال نکنید چون شما جوان هستید و من نمى توانم بگویم نه.


¤ خبرنگار روزنامه اى بى سى آمریکا نیز در جلسه نسبت به اختصاص نوبت اعتراض کرد که رئیس جمهور خطاب به مجرى گفت: اجازه دهید ایشان نیز سؤال خود را بپرسد تا نگویند حق آمریکایى ها ضایع شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۱۱ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.