حال جسمانی پدر معنوی استقلال رو به بهبودی است/ برنامه تمرینی آبی پوشان

وضعیت جسمانی پورحیدری پدر معنوی آبی پوشان رو به بهبودی است.

حال جسمانی پدر معنوی استقلال رو به بهبودی است/ برنامه تمرینی آبی پوشان

که پزشکان معالج پیشکسوت آبی‌ها، خـبـر خوبی را به خانواده او دادند با توجه به پیگیری‌های مداوم در نهایت مشخص شد وضعیت پورحیدری رو به بهبودی است و لکه ای که در ریه پورحیدری وجود داشت نسبت به گذشته کمتر شده است که این اتفاق باعث شادی خانواده پورحیدری شد.

فریده شجاعی همسر پورحیدری در این خصوص گفت: خوشبختانه وضعیت جسمانی منصور رو به بهبودی است و وی امروز تست‌های لازم را انجام داد و خداروشکر منصور از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد.

*برنامه تمرینی آبی پوشان

با توجه به صلاحدید کادر فنی استقلال، آبی پوشان فردا تمرین نخواهند کرد و تمرین آبی پوشان تعطیل خواهد بود.

آبی پوشان پایتخت روز جمعه ساعت ۱۵ در زمین شماره ۲ مجموعه آزادی تمرینات خود را برای دیدار با ذوب‌آهن انجام خواهند داد تا با روحیه هر چه بیشتر به مصاف تیم ذوب آهن بروند.

گفتنی است که مظلومی اجازه استراحت به ۳ گلر خود را نداده است و از همین رو سه دروازه‌‌بان آبی پوش فردا صبح به همراه با مربی دروازه‌بان تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ January 2016 | 7:00 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.