حجم پرونده شهرام جزایری به اندازه بار یک وانت است

 اساس مشاهدات خبرنگار فارس ، حجم پرونده‌ فساد اقتصادی شهرام جزایری و دیگر متهمان پرونده به اندازه بار یک وانت است.

به گزارش فارس، بعد از ظهر امروز شنبه در پایان جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۷ متهم پرونده قاچاق ۸۰۰ میلیارد ریالی کالا که در شعبه ۳۸ دادگاه انقلاب مجتمع ویژه امور اقتصادی برگزار شد؛ وحید کربلایی آقاملکی قاضی این پرونده که رسیدگی به پرونده شهرام جزایری نیز اردیبهشت ماه سال جاری طی ابلاغ ویژه از سوی رئیس قوه قضائیه به وی محول شده است، در گفتگویی کوتاه با خبرنگار فارس در دفتر کارش گفت: شهرام جزایری در ظرف زمانی اعلام شده تاکنون، به حدود ۵۰ سؤال پاسخ داده است که این سؤالات از وی همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به این که اتهام اصلی شهرام جزایری و سه متهم دیگر پرونده اخلال در نظام اقتصادی کشور است، گفت: سؤالات و تحقیقات انجام گرفته از وی نیز به این مقوله محدود می‌شود و جزایری به سؤالاتی در باب کارشناسی حسابرسی پرونده پاسخ می‌دهد.

مدارک کارشناسی حسابرسی،اسناد بانکی و سایر مدارک پرونده شهرام جزایری و دیگر متهمان پرونده که در گوشه دفتر کار قاضی آقا ملکی قرار دارد حاوی ۹ جعبه با حجم متوسط و یک کمد اداری است به طوری که شاید یک خودرو وانت پیکان توان حمل چنین پرونده‌ای را نداشته باشد.

قاضی پرونده خاطرنشان کرد:در ارتباط با این پرونده بیش از ۱۰۰ نفر دیگر متهم هستند که تاکنون دادگاه نسبت به اتهامات آنان اظهار نظر نکرده است.
به گفته آقاملکی پس از اتمام تحقیقات،جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات شهرام جزایری به طور علنی برگزار می شود و دادگاه نسبت به این پرونده اظهار نظر خواهد کرد.

شهرام جزایری در آبان ماه سال ۱۳۸۰ به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور و پرداخت رشوه دستگیر و محاکمه شد.
از اتهامات دیگر وی که در دادنامه قید شده،تحصیل معافیت سربازی،جعل اسناد،استفاده از سند مجهول،تصدی بیش از یک شغل،حیف و میل اموال دولتی،اخلال در نظم صادراتی نیز می‌باشد که بواسطه این اتهامات وی جمعاً به ۲۷ سال حبس محکوم شده است.

شهرام جزایری هم اکنون در بند مربوط به محکومین مالی زندان اوین به سر می‌برد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۲۲ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.