حذف کنکور قطعی است

محمدحسین سرورالدین در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: حذف کنکور قانون مصوب است و در انجام آن هیچ شک و شبهه ای نیست.

وی با اعلام اینکه در این قانون زمان حذف کنکور سال ۹۱ پیش بینی شده است گفت: بر اساس این قانون کارگروهی تخصصی در حال بررسی نحوه اجرا و چگونگی پذیرش بعدی است.

وی آزمون ورودی کنکور را در شرایط فعلی برای داوطلبان دلهره انگیز و غیر عادلانه خواند و گفت: با اجرای قانون جدید داوطلب با دروس متفاوت در مراحل مختلف ارزیابی می شود و حتی کسانی که در درسی نمره لازم را کسب نکنند می توانند با شرکت مجدد در امتحان دبیرستان جبران کنند.

سرورالدین اضافه کرد حذف کنکور فعلا بر اساس محاسبه ۱۵ درصد امتیاز داوطلب در دروس دبیرستانی اعمال و هر سال طبق تصمیم کارگروه تخصصی درصد آن اضافه می شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: امتیازات دانش آموزان در طول تحصیل جایگزین حذف آزمون ورودی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی به صورت کنونی است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 729
  • ۰۶ اسف ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.