حراج دوربین فیلم برداری چارلی چاپلین


 
images/20070723/Chaplin.jpg
 
جام جم آنلاین: یک دوربین فیلمبرداری که چارلی چاپلین ، بازیگر و کارگردان افسانه‌ای بریتانیایی در نخستین سال‌های دوران کاری خود از آن استفاده می کرد ، چهارشنبه این هفته در حراجی کریستی در لندن به فروش گذاشته می‌شود.
ساندی تلگراف اعلام کرد سازنده فیلم های کلاسیک دیکتاتور بزرگ و عصر جدید، این دوربین مدل بل اند هاول ۲۷۰۹ را در سال ۱۹۱۸ تنها یک ماه پس از آن خرید که همراه برادرش سیدنی ، کمپانی چاپلین استودیوز اینترنشنال را تاسیس کردند.
انتظار می رود این دوربین که چاپلین آن را ۲۰۰۰ هزار دلار خرید، در حراجی کریستی به مبلغی در حدود ۱۸۰ هزار دلار به فروش برسد.
این دوربین اولین یا آخرین دوربین مدل ۲۷۰۹ چاپلین نبود اما تنها دوربینی بود که مستقیما به خود او و نه استودیوی وی فروخته شد.
چاپلین که اولین بار در ۱۹۱۴ وارد دنیای سینما شد ، در ۸۵ سالگی برای خدمات خود به سینما لقب شوالیه دریافت کرد. دوران کاری او حدود ۶۵ سال طول کشید اما در این مدت تنها یک بار برنده جایزه اسکار شد، هر چند دو اسکار افتخاری دریافت کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۷ تیر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.