حرف اول بازیکنان استقلال در تیم ملی فوتبال

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: معمولاً تیم‌های ملی یک تیم را الگوی خود قرار می‌دهند و اکنون پس از مدت‌ها که تیم ملی در اختیار بازیکنان فولاد بود ، به دست بازیکنان استقلال افتاده است.
منصور ابراهیم‌زاده در گفتگو با فارس افزود: امیر قلعه‌نوعی برای پیشرفت کار، در بدو ورودش به تیم ملی باید از بازیکنانی استفاده کند که با سیستم کارش آشنایی داشته باشند و چه بهتر که از بازیکنان تیم خودش بهره ببرد.
وی افزود: در این مقطع کوتاهی که در اختیار داریم، بهترین تصمیم را گرفتیم ولی کم کم که بقیه نفرات هم با سیستم کاری قلعه نوعی آشنا شدند ، مسلما اوضاع تغییر می‌کند و آنوقت هر کس که بهتر باشد بازی می‌کند. بهتر است در مورد این تیم ملی صبر بیشتری به خرج داد.
وی درباره بازی مقابل امارات بیان کرد: تیم ملی را در سطح بالایی می‌بینیم. پس باتوجه به این طرز تفکرمان ، به نظرم باید بهتر از این ظاهر شویم؛ اما باتوجه به اینکه تازه سه هفته تمرین را شروع کردیم و بیشتر تمریناتمان هم بدنسازی بوده ، نتیجه خوبی گرفتیم و بچه‌ها در بسیاری از صحنه‌ها کارهای تاکتیکی که تمرین کرده بودیم را انجام دادند و حتی روی همان برنامه‌ها دو سه بار به تیر دروازه‌ زدند.
ابراهیم زاده اظهار داشت: کمی ناهماهنگی داشتیم. بالاخره لژیونرها را هم نداشتیم البته سیستم بازی از ۱-۳-۲-۴ به ۲-۴-۴ تغییر کرده بود. در نیمه دوم به خاطر آزمایش گرفتن از بازیکنان کمی این عدم هماهنگی به چشم‌ آمد؛ ولی از هفته جدید اوضاع بهتر خواهد شد.
مربی تیم ملی خاطر نشان کرد: در هر کاری که تحول داده می‌شود، باید به گروه جدید فرصت داد تا اوضاع را سامان دهند. اکنون این تیم ملی ۵-۶ ماه فرصت می‌خواهد تا به تیم قوی تبدیل شود. این یک واقعیت است شاهد خواهید بود که در این شش ماه بازیکنان چقدر با یکدیگر هماهنگ می‌شوند. می‌خواهیم کاری کنیم که بازیکنان خود را از پیش انتخاب شده فرض نکنند و بجای ۱۱ بازیکن آماده ۲۲ بازیکن آماده داشته باشیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.