حرکات نمایشی عجیب و غریب بوش در تلویزیون

یک شبکه خبری آمریکا به جای سخنرانی «جورج بوش» رئیس‌جمهور آمریکا، برای کمتر از ۱۵ دقیقه تصاویری از وی پخش کرد که در آن او با حرکت‌های عجیب و راست و چپ رفتن، همه را به شگفتی واداشت.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الاوسط»، بینندگان شبکه خبری «سی‌.ان.‌ان» آمریکا با دیدن تصاویری که در آن بوش در دفتر خود در کاخ سفید حرکت‌های عجیب می‌کرد، شگفت زده شدند.

بنا بر این گزارش، بینندگان این شبکه منتظر سخنرانی بوش درباره مهاجرت بودند اما ناگهان وی را دیدند که پس از جمله اول از حرکت ایستاد و پس از آن حیرت‌زده بدون آنکه بداند چه بگوید به راست و چپ و بالا و پایین نگاه کرد و حرکت‌هایی عجیب از خود به نمایش گذاشت.

بسیاری از بینندگان این شبکه با دیدن این تصاویر از خود پرسیدند: «رئیس‌جمهور چه می‌کند؟»
پس از گذشت کمتر از یک ربع، دوربین به سوی «وولف بلیتزر» چرخید و او با شرح واقعه بینندگان را از شگفتی رهانید.

وی گفت: «رئیس‌جمهور تمرین سخنرانی می‌کند و پس از لحظاتی سخنرانی خود را شروع خواهد کرد.»
دیگر شبکه‌های آمریکایی چون «فاکس نیوز»، «ام‌اس‌ان‌بی‌سی»، «سی‌بی‌اس» و «ای‌بی‌سی» سخنرانی کامل بوش را بدون تصاویر شگفتی‌ساز تمرینش پخش کردند.

این بار اولی نیست که سی‌ان‌ان تصاویری عجیب و شگفت‌آور از مسئولان بلندپایه پخش می‌کند. این شبکه شش ماه پیش نیز تصاویری از «دیک چنی» معاون بوش پخش کرد که روی صورتش علامت ایکس دیده می‌شد که این امر خشم کاخ سفید برانگیخت و این شبکه را به عذرخواهی واداشت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد سال نو مبارک! ۰۱ فرو ۸۹

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.