حسادت نامادری ۱۶ ساله او را به مرز جنون کشید

زن ۱۶ ساله وقتی متوجه شد، شوهرش توجه خاصی به فرزند ۶ساله اش دارد، در اقدامی جنون آمیز با قتل کودک ۶ساله ، او را در حیاط خانه دفن کرد.
به گزارش جام جم ، مردی با مراجعه به ماموران انتظامی آذربایجان شرقی در شهر بناب با ارائه شکایتی عنوان کرد دختربچه ۶ ساله او به نام رومینا گم شده است.
به دنبال این شکایت ، ماموران انتظامی بناب تحقیقات گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند. بنابر این گزارش ، ماموران به نامادری ۱۶ ساله کودک گمشده ظنین شدند و تحقیق از او را آغاز کردند.
زن جوان ابتدا عنوان کرد از فرزند گمشده شوهرش بی خبر است ، اما در ادامه و با توجه به اظهارات ضد و نقیض سرانجام قفل سکوت را شکست و اعتراف کرد، دختر ۶ساله را با روسری خفه کرده و سپس جسدش را در حیاط باغچه دفن کرده است.
به دنبال این اعترافات ، ماموران با عزیمت به محل ، جسد دختر ۶ ساله را از محل دفن خارج و به پزشکی قانونی منتقل کردند.
با صدور دستور قضایی مبنی بر تحقیق از نامادری ۱۶ساله ، وی عنوان کرد؛ شوهرم به فرزندش که پس از جدایی از همسر سابق خود نزد ما زندگی می کرد، بیش از حد محبت می کرد؛ به طوری که این رفتارها موجب شد من نسبت به او حسادت کنم و وی را به قتل برسانم.
تحقیق از متهم همچنان ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 31
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.