حسنی، امام جمعه ارومیه عازم لبنان می شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه عازم لبنان می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی آریا از ارومیه، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی در آیین گرامیداشت یکصدمین سالگرد مشروطیت گفت: من برای کمک به مسلمانان لبنان و برای مبارزه با صهیونیست های عازم لبنان می شوم


وی اظهار داشت: حمله به حزب الله لبنان حمله به قرآن، اسلام و پیامبر اکرم (ص) است.


وی اضافه کرد: حزب الله قلب لبنان و اسلام است و با کسانی که به این قلب حمله می کنند باید جنگ بکنیم.


وی با اشاره به اینکه حدود سه هزار نفر از نیروهای حزب الله در مقابل ده ها هزار ارتش تا دندان مسلح اسرائیل ایستادگی می کنند، گفت: حزب الله لبنان در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کرده است ولی باز هم پیرز است.


وی خاطر نشان کرد: امروز جنگ، جنگ اراده هاست و چون اراده حزب الله خداوند است و معصومین و ائمه اطهار است انشاء الله پیروز می شوند.


وی اراده صهیونیست ها درجنگ را نیز کشتن کودکان سه روزه، و زنان و کودکان بی دفاع عنوان کرد.


حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: سران بی غیرت اعراب از حزب الله حمایت نکردند ولی دل های مردم دنیای اسلام همراه آنهاست.


وی با اشاره به آیه «ایاک نعبد و ایاک نستعین» نیز گفت: در هشت سال به اصطلاح اصلاحات عده ای آمدند دیکته آزادی به ما گفتند، آزادی از چه، آزادی مدنظر آنها آزادی از قرآن و اسلام بود که هر دوی اینها نیز کفر هستند.


وی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان که آزادی مدنظر خود را به آزادی مشروطه خواهان نسبت می دادند، گفت: آزادی که آن زمان انقلابیون می گفتند، مقدس بود و منظور آنها آزادی از بند شاه و دست پروردگان آمریکا بود نه آزادی که درهشت سال معنا کردند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.